Strona główna

Nagrody w Programie

Nie zwlekaj i już teraz dołącz do zarejestrowanych w FILTRON BENEFIT PROGRAM 2019. To jedyna droga do bogatego wachlarza nagród.

Po zalogowaniu, każda faktura za zakup filtrów marki FILTRON i/lub WIX Filters to jeden krok bliżej do Twojego idealnego zestawu nagród z naszego katalogu. To proste - im większa wartość zakupów zaksięgowana na Twoim koncie, tym nagród jest więcej i są coraz bardziej atrakcyjne!

Systematyczność i konsekwencja w działaniu popłaca. Już 13 września poznamy 45 najlepszych wyników zakupowych z okresu marzec-sierpień, które premiujemy podwójnym zaproszeniem na EKSPEDYCJĘ FILTRON! Brzmi tajemniczo?

Zrejestruj się do programu i już teraz poznaj więcej szczegółów!

FILTRON

TYSIĄCE NAGRÓD CZEKA

Sprzęt AGD, RTV, artykuły sportowe, narzędzia i nowość - KARTY PREZENTOWE! To o nie walczysz przekraczając progi zakupowe w tegorocznym FILTRON BENEFIT PROGRAM. Nie zwlekaj! Zarejestruj się, dołącz do rywalizacji i wychodź z progów, jak mistrz skoków narciarskich!

FILTRON

DOŁĄCZ DO EKSPEDYCJI FILTRON!

Poznaj FILTRON od środka, rozgość się w urokliwym zamku, posmakuj kuchni Roberta Makłowicza, zobacz i posłuchaj co potrafią Red Lips oraz przetańcz noc z przyjaciółmi z branży! Dołącz do EKSPEDYCJI FILTRON i odnajdź przyjemność w degustowaniu, eksplorowaniu i doświadczaniu tego, co najlepsze! Na Uczestników programu, którzy w okresie od marca do końca sierpnia wypracują pozycje w czołówce programu czeka 45 podwójnych zaproszeń na wspólny wyjazd!

FILTRON

SIĘGNIJ PO WIĘCEJ!

Wypatruj aktywności specjalnych, w których na zwycięzców czeka ponad 4 000 nagród rzeczowych oraz 50 000 dodatkowych punktów! Warto być aktywnym - nie zwlekaj, zaloguj się i sprawdź, jak możesz zdobyć ekstra nagrody! Zrób to jak najprędzej! Już w tym momencie NA PEWNO trwa jakaś aktywność specjalna, która nie może się bez Ciebie obejść!

FILTRON

CENIMY LOJALNOŚĆ I AMBICJĘ

Byłeś z nami w zeszłym roku? Sięgnij wyżej w tegorocznej edycji, a docenimy Twój wysiłek. Jeśli przekroczysz wynik poprzedniej edycji, przyznamy Ci 20% premii od wzrostu wartości zakupów! Jeśli podzielasz nasze podejście i z roku na rok chcesz być coraz lepszy, 20% premii masz praktycznie w kieszeni! Powodzenia!

AKTYWNY MARZEC - Z NAGRODAMI!

Nie zwlekaj - zarejestruj się w FILTRON BENEFIT PROGRAM 2019 już teraz, a możesz zyskać podwójnie! Zaloguj się do programu w marcu, kup filtry FILTRON i/lub WIX Filters za minimum 500 zł i odbierz nagrodę niespodziankę.

Dodatkowo, jeśli zalogujesz się jako jeden z pierwszych masz szansę na odbiór książkowego katalogu filtrów marki FILTRON 2019/2020. Na zarejestrowanych uczestników czeka limitowana seria 4000 katalogów! Pamiętaj - kto pierwszy, ten lepszy! Nagrody czekają na Twój ruch.