Strona główna

Nagrody w Programie

Odkryj bogactwo wyjątkowych nagród przeznaczonych wyłącznie dla Uczestników zarejestrowanych w FILTRON BENEFIT PROGRAM 2018. Zaloguj się i dołącz do nich! Każdy udokumentowany fakturą zakup filtrów FILTRON i/lub WIX Filters zbliża Cię do kolejnych progów zakupowych. A tutaj zasada jest prosta - im wyższy próg tym bardziej atrakcyjne nagrody!

Uwaga! Dla najlepszych przygotowaliśmy nowości w postaci zaproszeń na WIELKĄ GALĘ FILTRON oraz nagrody finansowe!

Pamiętaj! Im wyższa wartość zakupów na Twoim koncie, tym więcej nagród w Twoich rękach.

FILTRON

TYSIĄCE NAGRÓD GWARANTOWANYCH

Przekraczaj progi zakupowe i wybieraj nagrody spośród takich kategorii, jak m.in.: AGD, RTV, artykułów sportowych, zabawek czy narzędzi! Wszystko to czeka wyłącznie na zarejestrowanych Uczestników Programu, więc nie zwlekaj - dołącz do nas i zyskaj wyjątkowe nagrody!

FILTRON

45 DWUOSOBOWYCH ZAPROSZEŃ NA
KRÓLEWSKI WEEKEND

Na najlepszych Uczestników tegorocznego Programu czeka 45 podwójnych zaproszeń na WIELKĄ GALĘ FILTRON. Zakwaterowani w pięciogwiazdkowym hotelu, spędzą weekend przepełniony wieloma atrakcjami w sercu Królewskiego Krakowa. Nie czekaj - zarejestruj się już dziś i walcz o swoje zaproszenie!

FILTRON

NOWOŚĆ! - 34 NAGRODY FINANSOWE

Ścisła czołówka rankingu zostanie wyróżniona nagrodami finansowymi, których wręczenie nastąpi na WIELKIEJ GALI FILTRON podczas Królewskiego Weekendu. Rozdysponujemy dokładnie 325 000 złotych w gotówce, przydzielając odpowiednio 6 nagród po 15 000 zł,
10 po 10 000 zł i 18 nagród po 7 500 zł.
Sięgnij po nie osobiście!

FILTRON

PONAD 4 000 NAGRÓD DODATKOWYCH

Tegoroczna edycja obfituje również w atrakcyjne nagrody dodatkowe. Oprócz cennych punktów na zakupy z naszego katalogu nagród, dla najaktywniejszych Uczestników przygotowaliśmy pulę ponad 4 000 nagród rzeczowych. Już teraz zaloguj się do Programu i sprawdź, jakie aktywności specjalne przygotowaliśmy dla Ciebie!

FILTRON

20% premii za wzrost!

Kolejna nowość! W tegorocznej odsłonie Programu przygotowaliśmy niespodziankę dla Uczestników poprzedniej edycji - FILTRON BENEFIT PROGRAM 2017! Tylko oni mogą zyskać 20% premii za wzrost zakupów względem zeszłorocznego wyniku. W taki właśnie sposób nagradzamy długotrwałe relacje!

UWAGA - MARCOWA NIESPODZIANKA!

Zarejestruj się w programie i w MARCU kup filtry marki FILTRON i/lub WIX Filters za kwotę minimum 500 zł, a otrzymasz nagrodę niespodziankę. Konkurs trwa przez cały marzec,
więc nie czekaj - zarejestruj się już dziś, dokonaj zakupu i odbierz nagrodę!