Zaloguj się i zyskaj nagrody!

REGULAMIN

Powrót

Historia FILTRON BENEFIT PROGRAM sięga roku 2002, kiedy to po raz pierwszy przeprowadziliśmy ogólnopolską promocję sprzedażową dla filtrów marki FILTRON. Na przestrzeni prawie dwóch dekad, udoskonaliliśmy program, gromadząc tysiące usatysfakcjonowanych Uczestników oraz rozdając setki tysięcy wartościowych nagród. Zaangażowanie, jakie wkładamy w kształt i przebieg programu, doprowadziło do wcielenia go na stałe w świat relacji marki FILTRON z jej biznesowymi partnerami.

W ramach projektu, realizowane są niezależne działania promocyjne, których celem jest zaadaptowanie komunikacji marketingowej do zmieniających się regularnie możliwości, jakie oferuje nowoczesna współpraca między marką FILTRON, a sprzedającymi i obsługującymi jej produkty partnerami biznesowymi.

W roku 2020, FILTRON BENEFIT PROGRAM, posłuży jako platforma do przeprowadzenia dwóch kampanii promocyjno-informacyjnych.
W pierwszej, która rozpocznie się 1 marca i potrwa do 30 września, zadaniem Uczestników jest przekraczanie progów zakupowych i uczestnictwo w dodatkowych działaniach konkursowych i edukacyjnych.
W drugiej, nazwanej EVENTY FILTRON, zadaniem Uczestników jest zrealizowanie jak najwyższej wartości zakupów filtrów FILTRON i/lub WIX Filters u dystrybutorów wymienionych w programie w okresie od 1 marca do 31 sierpnia.

By móc w pełni wykorzystać potencjał przygotowanych przez nas działań, zachęcamy wszystkich Uczestników i zainteresowanych do zapoznania się ze szczegółowymi regulaminami tegorocznych propozycji promocyjnych.


Powrót