Strona główna

CZYTELNE ZASADY

REJESTRUJESZ SIĘ PROGRAMIE

To proste - zarejestruj się i wskaż swoich dostawców filtrów FILTRON i/lub WIX Filters. Od tego momentu to my będziemy kontaktować się z dostawcami i sprawdzać wartość Twoich zamówień. To minimum formalności i maksimum komfortu! Masz 8 MIESIĘCY (01.03-31.10.2019) na przekraczanie progów i gromadzenie nagród oraz 6 MIESIĘCY (01.03-31.08.2019) na zdobycie zaproszenia na EKSPEDYCJĘ FILTRON. Dołącz do nas już teraz!

KUPUJESZ NA FAKTURĘ FILTRY FILTRON i/lub WIX Filters

Dokonuj zakupów filtrów u wskazanych przez Ciebie dostawców. Na początku każdego kolejnego miesiąca rywalizacji, system zsumuje i wyświetli wartości netto Twoich zakupów. W ten sposób, działając zgodnie z planem, będziesz przekraczać kolejne progi zakupowe, jak i piąć się w rankingu rywalizacji o EKSPEDYCJĘ FILTRON!

ODBIERASZ NAGRODY GWARANTOWANE

Każdy kolejny przekroczony w programie próg, to coraz bardziej atrakcyjne nagrody na Twoim koncie. Kompletuj punkty przez 8 miesięcy programu, a we wskazanym w strefie Uczestnika terminie, będziesz mógł je wymienić na gwarantowane nagrody z naszego katalogu! A jeśli chcesz wyjechać na EKSPEDYCJĘ FILTRON, po 6 miesiącach rywalizacji musisz znaleźć się w gronie 45 najlepszych Uczestników. Do zrobienia?

FILTRON

Lista dystrybutorów

Oto Twoja furtka do katalogu nagród FILTRON! Sprawdź, czy korzystasz z dostaw dystrybutorów współpracujących z nami w FILTRON BENEFIT PROGRAM 2019.

więcej
FILTRON

Regulamin

W każdej rywalizacji warto znać zasady! Gorąco zachęcamy do zapoznania się z pełnym regulaminem FILTRON BENEFIT PROGRAM oraz towarzyszących mu promocji: EKSPEDYCJA FILTRON i ZDOBYWAJ NAGRODY GWARANTOWANE.

więcej

Biorąc aktywny udział w FILTRON BENEFIT PROGRAM 2019 możesz zyskać:

  • szereg gwarantowanych nagród rzeczowych lub kart prezentowych spośród oferty katalogowej,
  • wyjątkową EKSPEDYCJĘ FILTRON dla Ciebie i osoby towarzyszącej,
  • dodatkową premię 20% za pobicie zeszłorocznego wyniku zakupowego,
  • nagrody rzeczowe i dodatkowe punkty w aktywnościach specjalnych,
  • marketingowy pakiet wizualizacyjny.

NIE ZWLEKAJ!
Poznaj zasady, zarejestruj się, wskaż swoich dystrybutorów i zyskaj nagrody! Jeśli jesteś aktywny, możesz liczyć na nagrody gwarantowane już na początku swojej przygody! Powodzenia!