Strona główna

PROSTE ZASADY

Logujesz się programie

Tegoroczna edycja Programu trwa od 1. marca do 31. października 2018. Jest rekordowo długa - daje aż 8 MIESIĘCY na zdobywanie wyższych progów i jeszcze bardziej atrakcyjnych nagród! Nie zmienia się nasze podejście do utrzymania maksimum komfortu i minimum formalności! Aby do nas dołączyć, należy zarejestrować się w programie oraz wskazać swoich dostawców filtrów FILTRON i/lub WIX Filters.
5 minut i gotowe!

KUPUJESZ FILTRY FILTRON I/LUB WIX Filters

Później wystarczy już tylko kupować filtry FILTRON i/lub WIX Filters na fakturę! Wraz z początkiem kolejnego miesiąca, na koncie Uczestnika pojawią się wartości netto z jego faktur zakupowych.

ODBIERASZ NAGRODY

Suma wartości faktur zaewidencjonowana na koncie Uczestnika pozwala przekraczać progi zakupowe. Za przekraczanie kolejnych progów Uczestnik zyskuje punkty, które wymieni na nagrody z katalogu nagród gwarantowanych. O terminach wymiany punktów mówimy więcej w strefie Uczestnika.

FILTRON

Lista dystrybutorów

Najprostszy sposób na nagrody? Zakupy u dystrybutorów współpracujących z nami w FILTRON BENEFIT PROGRAM 2018! Sprawdź listę i znajdź swoich dostawców!

więcej
FILTRON

Regulamin

Im więcej wiesz, tym efektywniej korzystasz! Zapoznaj się ze szczegółowym regulaminem FILTRON BENEFIT PROGRAM 2018 i wykorzystaj wszystkie możliwości, jakie daje on Twojej firmie

więcej

Nagrody - jak zwykle u nas - ATRAKCYJNE!

  • 45 dwuosobowych zaproszeń na WIELKĄ GALĘ FILTRON i Królewski Weekend w Krakowie.
  • 34 nagrody finansowe o łącznej puli 325 000 zł.
  • Gwarantowane nagrody rzeczowe z bogatego Katalogu Nagród!
  • 4 000 nagród dodatkowych w aktywnościach specjalnych.
  • Materiały wizualizacyjne wspierające sprzedaż - przygotowane dla aktywnych Uczestników.
    oraz 20% PREMII GWARANTOWANEJ za wzrost zakupów dla Uczestników edycji 2017.

Nie trać czasu!
Sprawdź listę dystrybutorów, zapoznaj się z regulaminem, dokonaj rejestracji i odbierz przysługujące Ci NAGRODY GWARANTOWANE!