Zaloguj się i zgarniaj nagrody!

Nagrody

To proste - rejestrujesz się w FILTRON BENEFIT, kupujesz filtry FILTRON i/lub WIX Filters, a świat odświeżonego i bogatego Katalogu Nagród staje przed Tobą otworem.

Łatwo z niego czerpać - zamawiasz nasze produkty, wszystkie wartości rejestrujemy na Twoim koncie, a Ty przekraczasz progi zakupowe i zyskujesz prawo do coraz atrakcyjniejszych nagród! To, ile ich zgromadzisz, zależy wyłącznie od Ciebie!

A może chcesz znaleźć się na prestiżowym FORUM FILTRON w Gdańsku? Od marca do końca sierpnia realizuj regularnie zakupy filtrów FILTRON i/lub WIX Filters, a 13 września dowiesz się, czy jedno z 45 podwójnych zaproszeń jest Twoje.

Co więcej, dla kolejnych 40 Uczestników będących w gronie najaktywniejszych w całej sześciomiesięcznej rywalizacji, przygotowaliśmy wyjątkowe Spotkanie z MARKĄ FILTRON. Każdy z nich 13 września otrzyma podwójne zaproszenia na ten event.

Jest o co grać! Pokaż wszystkim na co Cię stać i już teraz zarejestruj się w programie, zaakceptuj zasady i rozpocznij marsz po nagrody!

Nagrody liczymy w tysiącach
Dla każdego coś miłego - nasz Katalog Nagród, to szeroka oferta produktów: od narzędzi do artykułów sportowych, od sprzętów AGD i RTV po elastyczne Karty Podarunkowe. Wystarczy, że przekraczasz progi zakupowe i zyskujesz nagrody. Kiedy w naszym systemie rośnie wartość Twoich zakupów, rośnie również liczba Twoich nagród!
Promocja trwa do 30.09.2021 r.
Dołącz do FORUM FILTRON
FORUM FILTRON to wyjątkowe spotkanie 45 najaktywniejszych Uczestników programu. Ścisła czołówka wyników z okresu od marca do sierpnia włącznie, to przepustka do ekstra ligi i ekstra zabawy. Dołącz do nas już teraz!
Promocja trwa do 31.08.2021 r.
Bądź jeszcze bliżej

Tak, to prawda - w tej edycji przyznamy również 40 dwuosobowych zaproszeń, na wyjątkowe Spotkanie z MARKĄ FILTRON, podczas którego ugościmy autorów kolejnych 40 najlepszych wyników FILTRON BENEFIT 2021! Warto utrzymać systematyczność i nigdy się nie poddawać! Zaloguj się i poznajmy się bliżej!
Promocja trwa do 31.08.2021 r.

Strefa Pracownika
Już teraz zaproś swoich specjalistów - sprzedawców, mechaników - pracujących na co dzień z filtrami FILTRON i/lub WIX Filters do dedykowanej, pełnej atrakcyjnych nagród Strefy Pracownika. Tam przez 7 miesięcy czekają na nich nagrody w konkursach specjalnych! A co lepsze, w Strefie Pracownika znajdzie się również miejsce dla szefa!
Więcej w zasięgu ręki
Nieważne, która jest teraz godzina. Ważne, że jest to ta godzina, w której trwa jedna z Aktywności Specjalnych naszego programu! To one są furtką do nagród rzeczowych oraz dodatkowych punktów wymiennych na nagrody z Katalogu Nagród. Nie ma co zwlekać - ten program jest po to, by wygrywać! Aktywności specjalne czekają na zalogowanych i aktywnych!
Lojalność gratyfikowana
Jeśli brałeś udział w zeszłorocznej edycji FILTRON BENEFIT, to po prostu musisz wziąć w nim udział i w tym roku - zwyczajnie ci się to opłaci! Zaplanuj powrót w wielkim stylu, bo doceniamy lojalność i ambicję - wystarczy, że pokonasz swój zeszłoroczny wynik, a obdarujemy Cię premią w wysokości 20% od wzrostu wartości zakupów! Dzięki niej możesz przekroczyć wyższe progi zakupowe!

Nie masz jeszcze konta?

Rejestracja trwa zaledwie kilka minut!

NOWOŚĆ!
Strefa Twojego pracownika

Sprawdź

MARZEC Z NAGRODAMI!

Chcesz zyskać podwójnie na dzień dobry? Nic prostszego!
Zacznij rywalizację w FILTRON BENEFIT 2021 i zgarnij pierwszą nagrodę gwarantowaną!

Zaloguj się do programu, kup w marcu filtry FILTRON i/lub WIX Filters za minimum 700 PLN, a nagroda niespodzianka pojawi się w Twoich rękach! Jaka? O tym dowiesz się już po zalogowaniu do systemu! Niespodzianka, to w końcu niespodzianka!

Każdy filtr marki FILTRON zapewnia niezawodną ochronę przez cały okres zalecanego użytkowania. Oferujemy również szereg rozwiązań ułatwiających codzienną pracę z filtrem, takich jak użyteczny katalog, instrukcje montażu, czytelne opakowania i prosty do zapamiętania system numeracji.
Filtry FILTRON ułatwiają pracę!

FILTRON - TOTAL PRECISION
Filtron products
Copyright © FILTRON 2021 MANN+HUMMEL FT Poland
spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.
ul. Wrocławska 145, 63-800 GOSTYŃ Polityka Prywatności >
Filtron products