Zaloguj się i zgarniaj nagrody!

Nagrody

Jesteś gotowy zgarniać nagrody? Nie zwlekaj - zarejestruj się w FILTRON BENEFIT, kupuj filtry FILTRON i/lub WIX Filters i korzystaj z możliwości, jakie oferuje nasz nowy Katalog Nagród gwarantowanych.

To bardzo proste - Ty zamawiasz produkty FILTRON i/lub WIX Filters, a program zlicza i rejestruje wartości zakupów na Twoim koncie. Im więcej kupujesz, tym coraz wyższe progi zakupowe przekraczasz i, tym samym, zyskujesz coraz atrakcyjniejsze nagrody gwarantowane. Wszystko w Twoich rękach!

Jeśli masz ochotę na więcej, to od marca do końca lipca zadbaj o to, aby wartość Twoich zakupów filtrów FILTRON i/lub WIX Filters uplasowała Cię w czołówce rankingu. Już 12 sierpnia dowiesz się, czy znalazłeś się w prestiżowym gronie 85 najlepszych Uczestników, którzy otrzymają dwuosobowe zaproszenia na wyjątkowe EVENTY FILTRON. 45 Najlepszych z Najlepszych spotka się w Gdańsku podczas FORUM FILTRON, a dla kolejnych 40 najaktywniejszych Uczestników przewidzieliśmy przyjacielskie SPOTKANIE Z MARKĄ FILTRON.

Po dwuletniej pandemicznej przerwie to już najwyższy czas, by spotkać się i wspólnie celebrować efekty wzajemnej rywalizacji w programie!

Bądź konsekwentny jak FILTRON i daj z siebie wszystko, tak jak my dajemy niezawodną jakość i ponownie tylko gwarantowane nagrody!

Nagrody liczymy w tysiącach

Dla każdego coś miłego - nasz Katalog Nagród, to szeroka oferta produktów: od narzędzi do artykułów sportowych, od sprzętów AGD i RTV po elastyczne Karty Podarunkowe. Wystarczy, że przekraczasz progi zakupowe i zyskujesz nagrody. Kiedy w naszym systemie rośnie wartość Twoich zakupów, rośnie również liczba Twoich nagród!
Promocja trwa do 30.09.2022 r.

Odbierz zaproszenie na FORUM FILTRON

Gdańskie FORUM FILTRON to elitarne spotkanie ścisłej czołówki tegorocznej edycji FILTRON BENEFIT. Tradycji stanie się zadość i 45 najaktywniejszych (z okresu od marca do lipca włącznie) poda sobie ręce w atmosferze ekstraligowego szacunku i szampańskiej zabawy. Chcesz być wśród nich? Dołącz do rywalizacji już teraz i zachowaj czujność oraz zakupowy rytm aż do końca, czyli do 31 lipca.
Rywalizacja o tę nagrodę trwa do 31.07.2022r.

Poznajmy się lepiej na Spotkaniu z marką FILTRON

Program FILTRON BENEFIT w całości traktuje o zbliżaniu się - do coraz lepszych wyników, do coraz fantastyczniejszych nagród, ale też o zbliżaniu się między wyjątkowymi ludźmi z naszej branży. Uczestnicy, którzy uplasują się na miejscach 46-85, będą mieli doskonałą ku temu okazję podczas wyjątkowego Spotkania z marką FILTRON w secesyjnym dworku w Wielkopolsce.
Rywalizacja o tę nagrodę trwa do 31.07.2022r.

Strefa Pracownika
Już teraz zaproś swoich specjalistów - sprzedawców, mechaników - pracujących na co dzień z filtrami FILTRON i/lub WIX Filters do dedykowanej, pełnej atrakcyjnych nagród Strefy Pracownika. Tam przez 7 miesięcy czekają na nich nagrody w konkursach specjalnych! A co lepsze, w Strefie Pracownika znajdzie się również miejsce dla szefa!
Więcej w zasięgu ręki

Nieważne, która jest teraz godzina. Ważne, że jest to ta godzina, w której trwa jedna z Aktywności Specjalnych naszego programu! To one są furtką do nagród rzeczowych oraz dodatkowych punktów wymiennych na nagrody z Katalogu Nagród. Nie ma co zwlekać - ten program jest po to, by wygrywać! Aktywności specjalne czekają na zalogowanych i aktywnych!

Lojalność gratyfikowana

Jeśli brałeś udział w zeszłorocznej edycji FILTRON BENEFIT, to po prostu musisz wziąć w nim udział i w tym roku - zwyczajnie ci się to opłaci! Zaplanuj powrót w wielkim stylu, bo doceniamy lojalność i ambicję - wystarczy, że pokonasz swój zeszłoroczny wynik, a obdarujemy Cię premią w wysokości 20% od wzrostu wartości zakupów! Dzięki niej możesz przekroczyć wyższe progi zakupowe!

Nie masz jeszcze konta?

Rejestracja trwa zaledwie kilka minut!

Pamiętasz o
Strefie Twojego pracownika?

Sprawdź

MARZEC Z NAGRODAMI!

Chcesz zyskać podwójnie na dzień dobry? Nic prostszego!
Zacznij rywalizację w FILTRON BENEFIT 2022 i zgarnij pierwszą nagrodę gwarantowaną!

Zaloguj się do programu, kup w marcu filtry FILTRON i/lub WIX Filters za minimum 1000 PLN, a nagroda niespodzianka pojawi się w Twoich rękach! Jaka? O tym dowiesz się już po zalogowaniu do systemu! Niespodzianka, to w końcu niespodzianka!

Każdy filtr marki FILTRON zapewnia niezawodną ochronę przez cały okres zalecanego użytkowania. Oferujemy również szereg rozwiązań ułatwiających codzienną pracę z filtrem, takich jak użyteczny katalog, instrukcje montażu, czytelne opakowania i prosty do zapamiętania system numeracji.
Filtry FILTRON ułatwiają pracę!

FILTRON - TOTAL PRECISION
Filtron products
Copyright © FILTRON 2022 MANN+HUMMEL FT Poland
spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.
ul. Wrocławska 145, 63-800 GOSTYŃ Polityka Prywatności >
Filtron products