Zaloguj się i zgarniaj nagrody!

Regulaminy

Tysiące rozdanych nagród i zadowolonych Uczestników oraz ponad 20 lat doskonalenia ogólnopolskiej promocji sprzedażowej filtrów FILTRON to przygoda, która na stałe zagościła w relacjach marki FILTRON z jej biznesowymi partnerami. Kształtujemy te relacje od 2002 roku, adaptując program do nieustannie zmieniających się możliwości w marketingu i tworząc oryginalne, wciągające i skuteczne działania promocyjne.

FILTRON BENEFIT 2022 to dwie kampanie promocyjno-informacyjne. Pierwsza rozpoczyna się 1 marca i trwa do 30 września. Zadaniem jej Uczestników jest przekraczanie progów zakupowych i uczestnictwo w dodatkowych konkursach oraz działaniach edukacyjnych. Druga to EVENTY FILTRON - prowadzona od 1 marca do 31 lipca, gdzie zadaniem jest zrealizowanie jak najwyższej wartości zakupów filtrów FILTRON i/lub WIX u wskazanych w programie dystrybutorów.

Chcesz zostać Uczestnikiem FILTRON BENEFIT? Zapoznaj się z tegorocznymi regulaminami i wykorzystaj w pełni potencjał naszego programu.


Powrót

FILTRON BENEFIT
Nasz program to platforma do budowania relacji z kluczowymi partnerami poprzez długofalowy kalendarz działań promocyjnych i innych aktywności. Dowiedz się o nim więcej.
Więcej
Przekraczaj progi i zdobywaj nagrody gwarantowane 2022

Każdy zakupiony filtr FILTRON i/lub WIX Filters to nie tylko twój krok w kierunku kolejnego progu zakupowego, ale przede wszystkim ku coraz bardziej wartościowym nagrodom. Poznaj szczegóły.

Promocja trwa do 30.09.2022 r.


Więcej
EVENTY FILTRON 2022

Mierz się z najlepszymi i sięgaj po nagrody główne. Zasady zawsze są proste i jasne, a rywalizacja - zacięta. Podejmij wyzwanie i znajdź się w gronie najaktywniejszych.

Promocja trwa do 31.07.2022 r.


Więcej

Nie masz jeszcze konta?

Rejestracja trwa zaledwie kilka minut!

Pamiętasz o
Strefie Twojego pracownika?

Sprawdź
Powrót
VIDEO
+